Search
یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
  • :
  • :

آموزش خصوصی تنیس

آموزش خصوصی تنیس

مجموعه آموزش تنیس پارس تنیس با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تنیس و استعدادیابی تنیس مفتخر است با کادری مجرب، بروزترین و تاثیرگذاری ترین تمرین های تنیس را خدمت شما علاقه مندان به تنیس کشور ارئه دهد . مجموعه آموزش تنیس پارس تنیس سعی دارد تا شرایطی را فراهم آورد تا تمامی مردم میهن عزیزمان بتوانند از شرایط آموزش تنیس با هزینه مناسب به همراه کیفیت فوق العاده بهره مند گردند . از این رو مجموعه آموزش تنیس پارس تنیس اقدام به راه اندازی کلاس های گروهی آموزش تنیس آقایان، کلاس های گروهی آموزش تنیس بانوان ، کلاس های آموزش نیمه خصوصی تنیس و همچنین کلاس های آموزش خصوصی تنیس در تمامی رده های کرده است .
همچنین مجموعه آموزش تنیس پارس تنیس برنامه ویژه ای برای رده های سنی پایین و مدارس در نظر گرفته است تا بتواند با لطف و عنایت خداوند استعداد های تنیس ویژه ای را از بین فرزندان این مرز و بوم شناسایی و به دنیای تنیس معرفی نماید .
از این رو این مجموعه شرایط مختلفی برای آموزش تنیس ویژه آقایان ، بانوان و کودکان و نوجوانان فراهم نموده که در صورت تمایل با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۶۱ کیوان علی اکبر ( مدیر آکادمی پارس تنیس )هماهنگی های لازم را انجام نمایید تا زمان بندی کلاس آموزشی شما در اولین فرصت انجام پذیرد