Search
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • :
  • :

کلاس های تنیس گروهی کودکان

در دنیایی که همه کارشناسان، متخصصین علوم ورزشی معتقد هستند فعالیت و تحرک کودکان کاهش یافته است، انجام ورزش و بازی های گروهی مهم تر از قبل به نظر می رسد. در این میان یکی از بهترین انتخاب های والدین برای وارد کردن کودکان به اجتماع و حرکت کردن آن ها، کلاس های تنیس گروهی کودکان است. این کلاس ها که زیر نظر اقای علی اکبری برگزار می شود، با توجه به گروه سنی و میزان مهارت کودک شما تقسیم بندی می شود. ایشان تلاش دارند در حین فراهم آوردن محیطی شاد و مفرح، ورزش تنیس را نیز به کودکان آموزش دهند. به این شکل نه تنها فعالیت بدنی آن ها افزایش می یابد، بلکه ساعات خوشی را پشت سر گذاشته و همچنین روابط اجتماعی آن ها تقویت می شود. بدیهی است یادگیری یک ورزش مانند تنیس به افزایش اعتماد به نفس آن ها کمک کرده و آن ها را یک قدم جلوتر از دوستان و همکلاسی هایشان قرار می دهد.

کلاس های تنیس گروهی کودکان

کلاس های تنیس گروهی کودکان زیر نظر اقای علی اکبری در روزهای پنجشنبه برگزار می شود. این تصمیم جهت رفاه حال کودکان شما اتخاذ شده چرا که در این روز خبری از درس نیست و فرصت مناسبی برای بازی و ورزش کودکان خواهد بود. کلاس ها هفته ای یک بار و به مدت یک ساعت برگزار می شوند.

گروه سنیروزهای تشکیل کلاستعداد جلسات در ماههزینه ماهانه
کلاس برای گروه سنی زیر ۸ سالپنجشنبهماهانه ۴ جلسهماهانه ۴۰۰ هزار تومان
کلاس برای گروه سنی ۸  تا ۱۰ سالپنجشنبهماهانه ۴ جلسهماهانه ۴۰۰ هزار تومان
کلاس برای گروه سنی ۱۰ تا ۱۲ سالپنجشنبهماهانه ۴ جلسهماهانه ۴۰۰ هزار تومان
آموزش تنیس گروهی کودکان

فواید برگزاری کلاس های گروهی

بعد از گذراندن پاندمی کرونا کودکان نیاز دارند در محیطی ایمن و سالم با همسن و سالان خود مراوده داشته باشند. ماندن در خانه و نرفتن به مدرسه، عدم حضور در جمع همسن و سالان باعث شده است که از برنامه ریزی بلند مدت آموزش عقب بی افتند و حال وقت مناسبی برای جبران این عقب افتادگی ها است. از این رو برگزاری این کلاس ها برای جبران این کمبودها فرصت خوبی است تا از دیگر مزایای این کلاس های گروهی استفاده کنید. از جمله دلایلی که به شما توصیه می کنیم در کلاس های تنیس گروهی کودکان  شرکت کنید موارد زیر را می توان نام برد:

تقویت قوای جسمانی کودک

تنیس ورزشی که به واسطه آن می توانید تمام اندام ها و عضلات کودک را تقویت کنید. تقویت عضلات دست، پا، اندام میانی کودک باعث خواهد شد که در آینده فردی خوش اندام باشد. به علاوه نباید از تاثیر فوق العاده ورزش در سلامت جسمانی و روانی کودک به سادگی گذشت. در ضمن ورزش تنیس  به کودک شما آموزش می دهد چگونه بین دست، پا، قدرت و سرعت خود هماهنگی ایجاد کند و به عبارتی نوعی تمرین ذهنی نیز به شمار می آید. تنیس به عنوان ورزشی که تاثیر مثبتی در سلامت و تقویت تمام اندام ها تاثیر دارد شناخته می شود و گزینه مناسبی برای کودکان به شمار می آیند.

افزایش اعتماد به نفس

حتما می دانید یکی از مهم ترین فاکتورهای پیشرفت داشتن اعتماد به نفس است. اعتماد به نفس در کودکان زمانی افزایش می یابد که آنها بتوانند یک قدم جلوتر از دیگر دوستان و هم سن سالان خود نسبت به یک مهارت دانش داشته باشند. با ثبت نام کودک خود در کلاس های تنیس گروهی کودکان می توانید این اعتماد به نفس را در آن ها تقویت کنید. به عبارتی آن ها بعد از گذراندن یک دوره کلاس های گروهی آموزش تنیس می توانند اندام زیباتری داشته باشند، مهارت بیشتری در ایجاد هماهنگی بین اعضای بدن داشته باشند و قدرت تصمیم گیری در کمترین زمان را به دست می آورند.

کسب مهارت کار گروهی

از دیگر مزایای شرکت در کلاس های تنیس گروهی کودکان آموزش کار گروهی است. چیزی که اگر از کودکی آن را یاد نگیریم در بزرگسالی به شدت با مشکل مواجه خواهیم شد. در کشورهای خارجی تلاش می شود که کلاس های درس نیز به صورت گروهی برگزار شود تا کار گروهی سرلوحه کار دانش آموزان باشد. از این رو شرکت در کلاس های پروهی آموزش تنیس برای کودکان می تواند سرآغازی برای این مهم باشد. مخصوصا بازی تنیس اگر به صورت گروهی انجام گیرد هم لذت بیشتری خواهد داشت و هم هماهنگی بین افراد را افزایش می دهد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *